Collection: Daily Products

16 products
  • Tofu (Momen) 500g
    Regular price
    $3.40
    Sale price
    $3.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu Puff 200g
    Regular price
    $4.30
    Sale price
    $4.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu (Silky) 900g
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu (Classic) 500g
    Regular price
    $3.40
    Sale price
    $3.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chinese Pure Egg Noodle 1KG
    Regular price
    $6.80
    Sale price
    $6.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Goldstar Udon fresh noodle 500g
    Regular price
    $2.20
    Sale price
    $2.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plain Noodle 500g
    Regular price
    $2.80
    Sale price
    $2.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu (Regular Firm) 900g
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fried Beancurd (Evergreen)500g
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Beancurd (Evergreen)600g
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • OURHOME Korean Pumpkin Noodle 1KG
    Regular price
    $9.80
    Sale price
    $9.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Goldstar Spinish Fresh Noodle 500g
    Regular price
    $2.20
    Sale price
    $2.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plain Ramen Noodle 500g
    Regular price
    $2.80
    Sale price
    $2.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu (Extra Firm) 900g
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Egg 700g
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Egg 600g
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out